אודות

מי אנחנו

אנחנו חברה שחרתה עם דגלה מצוינות חסרת פשרות בבניית אתרים. השוק של היום מאפשר בניית אתר בסיסי בקלות, מה שהוביל לכניסה של המון בעלי מקצוע חסרי ידע טכני מספק, ולהגדלת התחרות. לכן, הבחירה שלנו היא לעבוד בצורה המקצועית ביותר, וברמה הטכנית המתקדמת ביותר על מנת לתת לכם את האתר המושלם. בהובלת המנכל ודים לוייב, עם מעל 20 שנה של ניסיון, מעל אלף לקוחות מרוצים ופרויקטים מגוונים שמשרתים עסקים גדולים וקטנים כאחד, תוכלו להיות בטוחים שעשיתם את הבחירה הנכונה, וקיבלתם את התוצר הטוב ביותר בשוק.

מדוע לבחור דווקא בנו

פעמים רבות בתחום בניית האתרים אנחנו עשויים להתפתות ולבחור בפתרונות זולים ופשוטים יותר. מדובר בטעות אסטרטגית לכל עסק, מאחר ותחום הדיגיטל הוא אזור קרב, ובו מתרחשת כיום התחרות האמיתית על ליבם של הלקוחות. הסיבות לבחור דווקא בשירות שאנחנו מציעים כוללות:

  • עיצוב: המתכנתים שעובדים אתנו הם בעלי ידע עיצובי ויכולות גבוהות במיוחד בתחום. העובדה שהבנייה הטכנית של השלד התפקודי של האתר מתבצעת תוך מחשבה על העיצוב הסופי והמראה של האתר מבטיחה תוצאה איכותית ביותר.
  • טכנולוגיה מתקדמת: אנחנו עושים שימוש במגוון כלים טכנולוגיים, כאשר המטרה שלנו היא לענות על כל צורך ושאיפה.   

איזה סוג אתר אני צריך

אנחנו מציעים מגוון של אתרים, כאשר הבחירה תלויה ברצון שלכם. ניתן לבחור החל מאתר תדמית המכיל מידע על העסק, לאתר קטלוגים המכיל רשימת מוצרים ושירותים ועד לחנות דיגיטלית המציעה אפשרויות של קנייה תשלום והזמנה. הבחירה בין האפשרויות השונות תלויה באופן בלעדי בכם, ובמידת הרצון שלכם להשקיע בכניסה שלכם לעולם האינטרנטי. כל אתר דורש עבודת תכנות ברמה אחרת, כאשר חנות דיגיטלית הדורשת פתרונות סליקה מאובטחים תהיה יקרה יותר מאשר אתר תדמית מעוצב.

ודים מתכנת אתרים

כל עבדות תכנות במקום אחד
יעוץ חינם

צור קשר

Table of Contents

דילוג לתוכן